Szybka dostawa i gwarancja deklarowanej pojemności

propan-butan do wózków widłowych

Od jakości gazu zależy praca wózków widłowych w Twojej firmie – przekłada się to bezpośrednio na zyski lub straty. Jeśli częste przestoje spowodowane wymianą pustych butli na pełne lub serwisem wózków dają Ci się we znaki, sprawdź oferowane przez nas butle.
butla do wozkw widłowych

butle aluminiowe 15 kg iMPET

  • numer 1 dla widlaków,
  • aluminium to materiał nieulegający korozji, dlatego jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, którym zależy na oszczędnościach,
  • pozwalają wyeliminować ryzyko zanieczyszczenia instalacji widlaków zabrudzeniami korozyjnymi
  • dzięki zwiększonej pojemności umożliwiają ograniczenie przestojów (związanych z koniecznością wymiany butli) w pracy operatorów wózków widłowych.

butle 11 kg ze stali

  • ze stali uodpornionej na korozję na zewnątrz i wewnątrz butli,
  • ocynkowane
  • pozwalają zachować najwyższe parametry gazu oraz chronią instalacje wózków widłowych przed zanieczyszczeniem i częstą wymianą filtrów, membran, parowników.
butla do wozkw widłowych 11kg
Wszystkie butle emGAS dla widlaków posiadają oznakowanie ułatwiające ich właściwe zainstalowanie oraz wyposażone są w zawór syfonowy, który zapewnia pobór fazy płynnej gazu i jego 100% zużycie.
Najważniejsze atuty naszej oferty butli z gazem do wózków widłowych:
liczba 1
Dbamy o stan techniczny butli. Wszystkie przechodzą kontrolę jakości i legalizacji.
liczba 2
emGAS jest jednym z niewielu dostawców gwarantujących dostawy gazu spełniającego normę autogazową (dostawa gazu o jakości porównywalnej lub wyższej niż gaz oferowany na stacjach paliw do napędu pojazdów samochodowych).
liczba 3
Butle emGAS zapewniają poprawną pracę wózków widłowych i pozwalają zoptymalizować koszty, dzięki wyeliminowaniu nadprogramowych nakładów na części eksploatacyjne do widlaków i ich serwis.