O nas

Jesteśmy prężnie działającą polską firmą zajmującą się dystrybucją gazu propan, propan-butan oraz gazów technicznych w butlach. Posiadamy koncesję  na obrót paliwami ciekłymi wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki. Dysponujemy szerokim asortymentem butli znajdujących swoje zastosowanie głównie w gospodarstwach domowych do gotowania I ogrzewania a w przemyśle do napędzania wózków widłowych i spawalnictwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy zapewniamy swoim klientom produkty o najwyższej jakości. Przed podpisaniem kontraktów z wybranymi dostawcami gazu, osobiście zweryfikowaliśmy zachodzące u nich procesy produkcyjne i technologiczne. Specjalnie dla naszych klientów realizujemy zakupy gazu wyłącznie z certyfikatem potwierdzającym jego skład, czystość, kaloryczność i wysoką jakość.

Przed napełnieniem każda butla przechodzi kontrolę swojego stanu technicznego oraz okresu legalizacji. Ilość gazu, którym napełniana jest butla kontrolują nowoczesne i precyzyjne urządzenia wagowe. Po napełnieniu butle przechodzą kontrolę szczelności. Proces produkcyjny zamykany jest poprzez założenie na zawór butli plomby wykonanej z folii termokurczliwej.

Dostawy gazu w butlach realizowane są przez kierowców-sprzedawców posiadających odpowiednie kwalifikacje. Jesteśmy bardzo elastyczni I otwarci na nietypowe oczekiwania klientów. Dostawy realizujemy szybko, bezpiecznie i profesjonalnie.

Bardzo dobra logistyka, niskie koszty własne oraz wieloletnie doświadczenie i dogłębna znajomość branży LPG sprawiają, iż dostarczamy najwyższej jakości produkt w niskiej cenie.