15kg
 fp propan-butan

w butli aluminiowej

Propan-butan fp w butlach aluminiowych 15 kg. emGAS iMPET to gaz do napędu wózków widłowych.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ALUMINIOWE BUTLE GAZOWE O PODWYŻSZONEJ POJEMNOŚCI emGAS iMPET

emGAS jako jedyny w Polsce dostarcza klientom gaz propan-butan w butlach aluminiowych w ładunkach 15 kg. Oferowane przez emGAS butle aluminiowe wyposażone są w zawór syfonowy, który zapewnia pobór fazy płynnej gazu i jego całkowite zużycie. Butle z gazem propan-butan fp 15 kg. posiadają na swojej płaszczyźnie oznakowanie ułatwiające jej właściwe zainstalowanie na wózku. Wszystkie butle emGAS iMPET do napędu wózków widłowych są nowe – wyprodukowane po 2010 r. /zwykłe butle stalowe oferowane przez konkurencję mają przeważnie kilkanaście lat a zdarzają się również partie 20-30 letnich butli po renowacji/. Butle dostarczane przez emGAS są wyprodukowane z lekkiego aluminium niepodlegającego procesowi korozji. Materiał, z którego wykonane są butle decyduje o utrzymaniu najwyższych parametrów jakościowych gazu. Tradycyjne butle stalowe oferowane przez zdecydowaną większość dostawców w Polsce korodują nie tylko na zewnątrz ale też wewnątrz. Korozja z wnętrza butli dostaje się wraz z płynnym gazem do instalacji wózków widłowych i powoduje ich zanieczyszczanie, osłabienie, konieczność częstszych wymian filtrów, membran, parowników. Przy dłuższej eksplatacji wózków zasilanych gazem z korodujących butli może ostatecznie dojść do uszkodzenia silników widlaków.

Aluminiowe butle z gazem dostarczone przez emGAS gwarantują poprawną pracę wózków, brak wymuszonych przerw spowodowanych naprawami serwisowymi, niskie nakłady na części eksploatacyjne wózków oraz ich obsługę serwisową.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI GAZ W BUTLACH

Gaz propan-butan jest popularnym produktem przeznaczonym do napędu wózków widłowych z uwagi na konkurencyjność cenową w stosunku do alternatywnych rozwiązań, wygodę i szeroką dostępność. emGAS przywiązuje bardzo dużą uwagę do tego aby oferowana mieszanka propan-butan cechowała się najwyższą jakością. O jakości mieszanki decydują odpowiednie proporcje propanu i butanu oraz poziom zawartości składników zanieczyszczających. emGAS ma ściśle zdefiniowaną strategię zakupu gazu oferowanego swoim klientom. Wyklucza ona możliwość ulegania obecnym na polskim rynku pokusom zakupu od importerów gazu o wątpliwych parametrach w zamian za niską cenę. Zakupy emGAS od importerów realizowane są na podstawie certyfikatów jakościowych gwarantujących gaz o najwyższej powtarzalnej jakości.

emGAS jako jeden z niewielu dostawców gazu w Polsce gwarantuje swoim klientom dostawy gazu spełniającego normę autogazową tj. gaz o jakości nie niższej niż ten oferowany na stacjach paliw do napędu pojazdów samochodowych.

Gaz propan-butan fp w butlach 15 kg emGAS iMPET polecamy szczególnie klientom o najwyższych oczekiwaniach jakościowych, o dużym potencjale zakupowym, chcącym całkowicie wyeliminować ryzyko zanieczyszczania instalacji widlaków zabrudzeniami korozyjnymi oraz tym którzy dzięki zastosowaniu butli o zwiększonej pojemności chcą ograniczyć przestoje operatorów widlaków wywołane koniecznością wymian butli pustych na pełne