11kg
propan-butan

Gaz propan-butan w butlach 11 kg. to najpopularniejszy produkt oferowany na polskim rynku. emGAS przywiązuje bardzo dużą uwagę do tego aby oferowana mieszanka propan-butan cechowała się najwyższą jakością. O jakości mieszanki decydują odpowiednie proporcje propanu i butanu oraz poziom zawartości składników zanieczyszczających. emGAS ma ściśle zdefiniowaną strategię zakupu gazu oferowanego swoim klientom. Wyklucza ona możliwość ulegania obecnym na polskim rynku pokusom zakupu od importerów gazu o wątpliwych parametrach w zamian za niską cenę. Zakupy emGAS od importerów realizowane są na podstawie certyfikatów jakościowych gwarantujących gaz o najwyższej powtarzalnej jakości.

Propan-butan w butlach 11 kg. z uwagi na swoje właściwości jest najlepiej dopasowanym produktem dla firm użytkujących urządzenia o niewielkim poborze gazu /głównie kuchenki i piecyki gazowe/ przy dodatniej temperaturze.

Gaz propan-butan w butlach 11 kg. polecamy punktom gastronomicznym, firmom ogrzewającym niewielkie powierzchnie przenośnymi piecykami gazowymi, firmom wykończeniowym z sektora budowlanego do osuszania remontowanych wnętrz oraz wszystkim pozostałym użytkownikom, których potrzeby zaspokoi oferowany przez emGAS produkt