10kg
propan

Propan w butlach o pojemności 10 kg to produkt najlepiej dopasowany dla wymagających klientów ceniących wysoką jakość, komfort i ciągłość użytkowania niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Propan jest produktem nieznacznie droższym od mieszaniny propan-butan.

Propan dzięki swoim specyficznym właściwościom sprawdza się znacznie lepiej od mieszaniny propan-butan w urządzeniach o dużym poborze gazu takich jak palniki, nagrzewnice, parasole grzewcze. Stosowanie do nich tańszej mieszanki skutkuje szronieniem zewnętrznym butli nawet przy dodatniej temperaturze otoczenia. Oznacza to, iż urządzenie pobrało z butli propan a pozostawiło butan co w ostatecznej kalkulacji decyduje o nieopłacalności stosowania mieszanki do tego typu urządzeń.

Propan w butlach 10 kg polecamy również zamiast mieszaniny propan-butan w sytuacjach gdy butla gazowa jest użytkowana w niskiej temperaturze zewnętrznej /poniżej 0’C/ nawet przez urządzenia o małym poborze gazu.. To dlatego, iż propan w przeciwieństwie do mieszaniny propan-butan posiada zdolność do odparowania w niskiej temperaturze. Użytkowanie mieszaniny propan-butan w takich warunkach powoduje, iż z butli pobierany jest propan a w jej wnętrzu pozostaje niezużyty butan co w ostatecznym rozrachunku jest nieopłacalne dla użytkownika.

Gaz propan w butlach 10 kg. polecamy szczególnie dekarzom, firmom drogowym, producentom palet, ubojniom, punktom gastronomicznym /rożna, parasole grzewcze/, punktom skupu złomu i wszystkim innym odbiorcom potrzebującym najlepszego produktu dopasowanego do ich potrzeb.